Biznes

 • foto

  Remont dachu: najczęściej popełniane błędy wykonawcze

  Remont dachu: najczęściej popełniane błędy wykonawcze. W odległości 173 km.Okna i drzwi w typowych wymiarach oraz na indywidualne zamówienie -nietypowy wymiar oraz kształt okien - okna 5 komorowe - okna 6 komorowe - okna 8 komorowe - balkony harmonijkowe - balkony przesuwne - balkony uchylno przesuwne - okna i drzwi energooszczędne - zabudowy balkonowe- i drzwi drewniane: sosnowe... Oferujemy doskonałej jakości.

  Dodany: 2018-09-27
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Próg miał być nierdzewny a po ściągnięciu foli okazało się

  Próg miał być nierdzewny a po ściągnięciu foli okazało się ze jest pordzewiały i nic się z tym nie da zrobić. Firma jest autoryzowanym i jedynym w zach-pom. przedstawicielem. Oprócz instalacji okien prowadzimy także usługi montażu parapetów, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Dach wielospadowy (dwie koperty - jedna przyklejona do drugiej), ok. 260m2, 9 okien dachowych + właz, 3 obróbki.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Zanim zapadnie decyzja remoncie dachu

  Zanim zapadnie decyzja remoncie dachu krytego papą, konieczna jest ocena stanu istniejącego pokrycia. Znajdą u nas również okna przeróżnych, najróżniejszych walorach estetycznych, ale każdy nasz produkt cechuje ponadprzeciętna izolacja, nowatorskie rozwiązania funkcjonalne i ogromna użyteczność. Chyba, że chodzi wkładkę - tę można wymieniać w większości drzwi.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany do stolarki aluminiowej

  Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany do stolarki aluminiowej, zapoznaj się z naszymi produktami, takimi jak aluminiowe drzwi wejściowe i okna. W naszej ofercie znajdziecie dachówki, blachodachówki czy gonty dachowe wszystkich wiodących producentów. Firma specjalizująca się w sprzedaży pokryć dachowych, rynien,.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Do powiększania ust używamy kwasu niemieckiej firmy

  Do powiększania ust używamy kwasu niemieckiej firmy - efekt od 10- 12 miesięcy. W swojej ofercie posiadamy drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne, drzwi stalowe, jak również okna drewniane, okna pcv i aluminiowe rolety zewnętrzne. Podróżowanie nigdy dotąd nie było tak tanie :-) salonach tych pracują najlepsi profesjonaliści, którzy potrafią odmienić wygląd każdego za pomocą kilku prostych czynności. Na ten adres e-mail może przyjść wiadomość.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Poza tym w grę wchodzą otwory w skrzydle

  Poza tym w grę wchodzą otwory w skrzydle i w ościeżnicy - trzeba taki zamek odpowiednio dopasować, co często może robić problemy - także bez sensu jest kupować zwykłe drzwi i następnie zmieniać ich budowę instalując dodatkowe zabezpieczenia. Kuracja to zaawansowana terapia, która przemieni nawet bardzo zniszczone włosy w proste, gładkie i lśniące. Drzwi mają wyjątkową płynność funkcjonowania.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Zapoznaj się ze wszystkimi rodzajami i sprawdź

  Zapoznaj się ze wszystkimi rodzajami i sprawdź, które drzwi będą się najlepiej prezentować w twoim budynku. Wykonujemy też poprawki po innych firmach. Do tej pory nie musiałem zamawiać takich usług, ale żeby położyć papę zgrzewalną na garażu 30m2, musiał bym zapłacić około 900zł, to lekka przesada...Dobrze że został opublikowany ten cennik, teraz będę wiedział co mam sobie sam zrobić, a do czego będę musiał.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Jeśli myślisz że zwierzak nie wymaga pielęgnacji

  Jeśli myślisz, że zwierzak nie wymaga pielęgnacji, jeśli sądzisz, że obcięcie wiercącego się pupila oraz nadanie całości fryzury kształtu, której zarówno on, jak i nie będziecie się na spacerze wstydzić, jest proste - jesteś w błędzie. Jeżeli komuś takie ceny nie pasują to niech sam postawi więźbę i przykryje.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  W naszej ofercie znajdują się bramy garażowe

  W naszej ofercie znajdują się bramy garażowe i przemysłowe różnych systemów. W tym zawodzie liczy się dynamika i konsekwencja w działaniu! to powinien wykonać cieśla a nie dekarz! warto nadmienić że 98% reklamacji to wynik złego funkcjonowania odpływów dachowych. Dodatkowo zajmujemy się produkcją bardzo trwałych i wytrzymałych okien i drzwi aluminiowych. Potrafimy otworzyć każde drzwi zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne! wykonujemy.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Gdy na dachu płaskim jest kilkanaście a nawet

  Gdy na dachu płaskim jest kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt purchli, położenie nowej papy staje się koniecznością. Oczywiście różnorodność wśród drzwi zewnętrznych dostępnych na rynku jest ogromna, więc czasami ciężko jest zdecydować jakie drzwi zewnętrzne dobrać w zależności od naszych potrzeb. Natomiast pomalowanie metra kwadratowego drzwi wynosi średnio 49 zł. Przy zastosowaniu nowoczesnych bram segmentowych czy rolowanych nie potrzebujemy.

  Dodany: 2018-09-25
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0