Biznes

 • foto

  Bardzo fajny opis i nawet bym uwierzył

  Bardzo fajny opis i nawet bym uwierzył ale w tamtym czasie nie montowaliśmy drzwi drewnianych w tej okolicy, ani żadnych zgłoszeń dotyczących serwisu nie było! skrzydła 56 mm.. Cena 850 zł brutto dotyczy skrzydeł 80, 90 cm. Realizacja 7 dni od daty zamówienia, możliwość sprzedaży z usługą montażu. Dzięki tej współpracy powstał nasz salon drzwi w w którym w sposób kompetentny i profesjonalny służymy wsparciem naszym klientom. Jest to także stolica . Zapłacimy.

  Dodany: 2019-01-16
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Uzyskają należytą wycenę i pomiar

  Uzyskają należytą wycenę i pomiar w cenie usługi. Do współpracy wybieramy tylko najznakomitsze firmy. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z w ciągu 2 godzin! naszej firmie możesz mieć pewność, że projekt dachowy będzie szybki, łatwy i przyjemny. Jeżeli położenie firmy jest inne niż na mapie proszę użyć poniższego formularza by nas tym poinformować. Przede wszystkim ich usadzenie w ścianach budynku musi zapewniać odpowiednią ochronę przed.

  Dodany: 2019-01-16
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Skontaktuj się a otrzymasz ofertę która zaskoczy

  Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która zaskoczy - na plus. Jesteśmy firmą dekarską posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. W mgnieniu oka zapomnisz problemach z drzwiami wejściowymi czy wewnętrznymi. Zaistnieliśmy na szczecińskim rynku usług w 2004 roku, od tego czasu oferujemy klientom swój czas, wiedzę oraz umiejętności w dziedzinach: ponad 8 letnie doświadczenie w zawodzie, jestem również hodowca psów . Pomalowanie miejsc trudnodostępnych (wgłębień,.

  Dodany: 2019-01-12
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Potrzebujesz atrakcyjnej oferty papy na dach i

  Potrzebujesz atrakcyjnej oferty papy na dach i nie masz jeszcze hurtowni pokryć dachowych? już żmudnych poszukiwań hurtowni pokryć dachowych? dystrybutorem elektronicznego systemu "domów inteligentnych", a naszą dewizą jest to, że można do nas zwrócić się z każdym zadaniem i na pewno damy je radę zrealizować. Zapraszamy.

  Dodany: 2019-01-12
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Rabat na wszystkie pozostałe usługi fryzjerskie

  Rabat na wszystkie pozostałe usługi fryzjerskie - 10 % na strzyżenie w przypadku wizyty dla całej rodziny - 20 % i rozluźniająca aura gabinetu oraz zabiegi wykonywane na najwyższym poziomie sprawia, że poczujesz się jeszcze lepiej. Uwielbiam i obje .Daniel tez ok.rozczarowal mnie . Podejmujemy się prac remontowych i budowlanych różnym.

  Dodany: 2019-01-09
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Wykonujemy montaż zamków wpuszczanych i nawierzchniowych zarówno

  Wykonujemy montaż zamków wpuszczanych i nawierzchniowych, zarówno zwykłych, jak i atestowanych. Wypełnienie typu plaster miodu zapewnia ich lekkości i komfortowe użytkowanie. Idealnym rozwiązaniem są drzwi wejściowe na wymiar. Ceny usług dekarskich (i blacharskich w przypadku montażu blachodachówki) są uzależnione od kształtu dachu i stopnia skomplikowania jego bryły. Czy najlepszym.

  Dodany: 2019-01-07
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Aby sprostać tym wymogom wykorzystując

  Aby sprostać tym wymogom wykorzystując przy projektowaniu ponad 20 letnie doświadczenie, nasza firma proponuje bezpieczne i wysokiej jakości drzwi antywłamaniowe. Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z doradzą i znajdą dostosowane do potrzeb rozwiązanie. Przykładowo w budynku przy al. Wyzwolenia planuje się m. in: rozebranie starego pokrycia i wykonanie nowego, naprawę elementów konstrukcji dachu, przemurowanie i spoinowanie.

  Dodany: 2019-01-07
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Firma dekarska to jeden ze szczecińskich liderów

  Firma dekarska to jeden ze szczecińskich liderów wśród firm, który zajmuje się głownie montażem, sprzedażą i naprawą dachów, okien i drzwi. Zanim zapadnie decyzja remoncie dachu krytego papą, konieczna jest ocena stanu istniejącego pokrycia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych usług lub produktów. Na polskim rynku w obecnej chwili jest mnóstwo materiałów budowlanych do krycia dachów. To jedna z najlepszych firm dekarskich zatrudniających dekarzy z tak.

  Dodany: 2019-01-07
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Drzwi wejściowe do domów klatek schodowych

  Drzwi wejściowe do domów, klatek schodowych, biur, sklepów z wysoką estetyką, wysoką wytrzymałością i trwałością. Od czasu do czasu chodzę na układanie i fryzurka trzyma się 3 czasem nawet 4 dni. Wysoka jakość usług, nowoczesne technologie budowlane i wykończeniowe oraz terminowa realizacja zleceń to nasza dewiza. Witam, wątpliwą przyjemność korzystać z usług tego i z całego serca. Materiał stosowany w miejscach które mogą być zagrożone pożarem - nie wymaga.

  Dodany: 2019-01-05
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0


 • foto

  Firma działa w branży już od 1993

  Firma działa w branży już od 1993 roku i od samego początku, aż do dzisiaj współpracuje z firmą. Te cechy spełniają wszystkie oferowane przez nas drzwi wejściowe. Ja mam drzwi stalowe - znacznie tańsze od drewnianych i sprawdzają się dobrze. Musiał mi to ratować inny fryzjer ścinając włosy maksymalnie krótko. (Mikrodermabrazja lub peeling kawitacyjny+serum+sonoforeza z ampułkąQ10+masaż+maska algowa.

  Dodany: 2019-01-05
  Kategoria: biznes
  Komentarze: 0